R tt header

Kontaktpersoner

KANSLI

Floorball Club Partille
Timmervägen 5
433 47 Partille

E-post: kansli@pibs.se
Bankgiro: 5660-7633
Org.nr: 802501-7891
Webb: www.pibs.se
Facebook: https://www.facebook.com/partillewizards


Kontaktpersoner

Catrin Thornblad
Materialansvarig
catrin_thornblad@hotmail.com
0722 53 10 43
Anders Thors
Materialansvarig
anders@thors.se
0701 46 02 83

Johan Bjärneroth
Ungdomsansvarig 6-12 år
johan.bjarneroth@pibs.se

0708 50 44 22

Ulf Andersson
Ordförande
ulf.andersson@pibs.se

0739 01 82 34

Lena Törn
Utbildningsansvarig
lena.torn@pibs.se

0703 99 89 55

Maria Lingheimer
Klubbshop & Administration
maria.lingheimer@pibs.se

0707 99 10 01
Axel Lingheimer

Sponsor och Marknadsansvarig
axel.lingheimer@bilia.se

0707 78 97 97
Per Andrésen

Kassör
per.andresen@pibs.se


0705 27 03 12
Håkan Engquist
Sportsligt ansvarig Sportgruppen
hakan.engquist@pibs.se
0704 56 80 17

Kai Lingheimer

Admin träningstider, IBIS, nycklar mm

Kai.lingheimer@telia.com

0707781818

Md fbc partille p transparent 400x400
Md nordic wellness
Md unihoc
Md logoinnebandykungenfa rg1medytterkontur
Md bmw logo
Md 140610 stiftelsen dunross
Md sspibs
Md csm varsego rgb 14b088fd93
Md js partille badge
Md serneke
Md sk rmavbild 2015 05 16 kl. 19.13.34
Md sargdekal ilovepizza
Md grasrotenbanner 250x120
GLÖM INTE "GRÄSROTEN" STÖD PIBS, TACK!
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub